Hollywood’un ünlü aktörü Bradley Cooper ile dünyaca ünlü model Gigi Hadid ilişkisi tam gaz devam ediyor. İkili en son dünyaca ünlü şarkıcı Taylor Swift'in Paris'teki gösterisinde samimi bir şekilde görüntülendi.

Gigi Hadid ve Bradley Cooper’a o anlarda, sahnedeki Taylor Swift'in erkek arkadaşı Travis Kelce eşlik etti.

Selena Gomez Evleniyor mu? Selena Gomez Evleniyor mu?

49 yaşındaki Cooper ve 29 yaşındaki Hadid'in Paris’teki gösteri sırasında gece boyunca samimi bir şekilde dans ettikleri ve öpüştükleri cep telefonu kameralarına yansıdı.

X’te paylaşılan videoda da ikilinin bir süitte takılıp Swift'in sevgilisi Travis Kelce ile birlikte dans ettiği görülüyor.

Taylor Swift'in yakın arkadaşı olduğu için Gigi Hadid’in, Paris’teki gösteriyi Swift'in erkek arkadaşı Travis Kelce ile birlikte Bradley Cooper eşliğinde süitten takip ettiği belirtildi.

  

Çiftin konserde romantik görüntü vermesi, ikili arasındaki evlilik iddialarını da artırdı.

İlk kez Ekim 2023’te birlikte görülen çiftin ilişkisinin ciddi olduğu ikiliye yakın kaynaklar tarafından açıklanmıştı.

Çiftin birliktelikleri ve gelecekleri hakkında birbirleriyle açık konuştuklarını kaydeden kaynaklar, aynı zamanda ikilinin arasında sağlıklı bir iletişim olduğunu da ifade etmişlerdi.

İkilinin yakında nişanlanabileceği de kaynaklardan gelen haberler arasında…        

Bradley Cooper, en son model / oyuncu Irina Shayk ile dört yıl boyunca bir ilişki yaşamış ve Haziran 2019’da ayrılmıştı. İkilinin bu ilişkiden bir kızları olmuştu.

Gigi Hadid ise beş yıl boyunca birlikte olduğu Zayn Malik ile 2021’de yollarını ayırmıştı. Bu ilişkiden bir kız çocuğu dünyaya gelmişti.

Muhabir: Ersan Akbaş