Kayseri Büyükşehir Belediyesi, 4-7 Kasım tarihlerinde Londra'da düzenlenen World Travel Market Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi'ni tanıttı.

Londra-Excel Fuar alanında gerçekleşen etkinliğe 184 ülkeden 40 binin üzerinde turizm profesyoneli katıldı. Fuarda, Kayseri ve Erciyes'in turizm potansiyeli, Erciyes Master Planı kapsamında gerçekleştirilen yatırımlar, tesisler ve pistler detaylı bir şekilde tanıtıldı.

Kayseri Erciyes AŞ Genel Müdürü Zafer Akşehirlioğlu, fuara yoğun katılımın olduğunu belirterek, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ın kentin ve Erciyes'in ulusal ve uluslararası düzeyde tanıtılmasına büyük önem verdiğini ifade etti.

Akşehirlioğlu, fuar kapsamında Londra'dan gelen tur operatörleri, acenteler ve turizm profesyonellerine Erciyes Kayak Merkezi'ndeki imkanlar, turizm faaliyetleri ve tesisler hakkında detaylı bilgi verdiklerini söyledi. Bu etkinlikle özellikle İngiltere pazarına yönelik girişimlerin hızlandığını vurguladı.

Trendyol 1. Lig'de 14. Hafta Heyecanı! Trendyol 1. Lig'de 14. Hafta Heyecanı!

AA