Yarışseverlerin merakla beklediği 2024 Formula 1 yarışlarının ülkemizde gösterileceği platform belli oldu. Bazı mecralarda, resmi olmayan kaynaklara göre, F1 yarışlarının Bein Connect üzerinden yayınlanacağı açıklandı.

Geçen sezon Max Verstappen’in galip gelmesinden sonra Verstappen’in bu sezonda da yükselişini sürdürebilmesi merak konusu olurken, yine geçen sezonun öne çıkan pilotları Charles Leclerc, Carlos Sainz Jr. ve 2025'te Ferrari’ye geçecek Lewis Hamilton’ın nasıl bir ivme yakalayacağı motor sporları tutkunları tarafından takip edilecek.

Beşiktaş, Konyaspor’u 2-0 Mağlup Etti Beşiktaş, Konyaspor’u 2-0 Mağlup Etti

Yarışları izlemek isteyen sporseverlerin, BeIN Sports kanalını izleyebilmesi için,  Bein Connect üzerinden ‘’Sporun Yıldızı’’ paketinin sahibi olması ya da TOD üzerinden ‘’Süper Dolu Paketi’’ ya da ‘’Spor Extra +’’ paketini edinmeleri gerekiyor.

Serhan Acar Yine Mikrofon Başında mı?

Uzun süredir S Sport kanalları üzerinden yayınlanan Formula 1 yarışları, özellikle Serhan Acar’ın anlatımıyla yarışseverleri daha da heyecanlandırıyordu.

2023 yılının geride kalmasıyla S Sport’un olduğu Saran Grubu’nun F1 haklarına yönelik sözleşmesi bittiği için orada çalışan Serhan Acar,’ın yeni sezonda da yarışları anlatıp anlatmayacağı şimdilik bilinmiyor. Acar’ın konuyla ilgili sosyal medya hesapları üzerinden açıklama yapması bekleniyor.

Formula 1’in 2024’te gerçekleşecek ilk yarışı olan Bahreyn Grand Prix’i, 2 Mart’ta TSİ 18.00’de yayınlanacak.

Kaynak: Furkan Erkan