Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılınç ve Ahmet Kürşat Öçalan’ın başrollerinde olduğu Gibi adlı komedi dizisinin 5. sezonundan ilk tanıtım yayınlandı. Yeni fragmanda sıkı üçlü, kendilerini bir dolu tuhaf ve komik olayların içerisinde buluyor.

Kızıl Goncalar’da Mürşid Efendi Suavi’yi Nasıl İkna Etti? Kızıl Goncalar’da Mürşid Efendi Suavi’yi Nasıl İkna Etti?

Replikleri dillerden dillere dolaşan, kesitleri sosyal medyada defalarca izlenip paylaşılan Gibi dizisi, yeni sezonunda yeni maceralarına devam ediyor. Pek çok absürt durumun yaşandığı dizide, ilginç tespitler ve özellikle Yılmaz’ın ağzından dillere pelesenk olacak slogan niteliğindeki cümleleri yer alıyor.

gibi-1

İlk iki sezonu Ömer Sinir, üçüncü sezonu Onur Uzun yönetirken; dördüncü sezonu yönetmiş Barış Yöş bu sezonun da yönetmen koltuğuna oturacak.

Kanun Çalan Dayı ve ‘Kutti’ de Burada

Sosyal medyanın unutulmazları arasına yerleşen ‘’Kanun çalan dayı’’ videosuna gönderme yaparak başlayan Gibi’nin 5. sezon fragmanı, epik bir müzik eşliğinde Yılmaz, İlkkan ve Ersoy’un arkadaşlık ilişkilerinin sınandığı hem komik hem de gergin anlar barındırıyor. Ayrıca dizinin Sokak Röportajı bölümünde bahsi geçen ‘’Kutti’’ atıştırmalığı fragmanda da kendine yer buldu.

Gibi’nin 5. sezonundan yayınlanan ilk fragmanı aşağıdaki videoya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Muhabir: Furkan Erkan