Survivor’da Diskalifiye Kararı! Survivor’da Diskalifiye Kararı!

Yılmaz Erdoğan’ın senaryosunu yazdığı BKM imzalı İnci Taneleri, yayınlandığı her hafta sahneleri ve replikleriyle çok konuşulan dizilerden biri haline geldi. Azem’in edebi diyalogları ve Dilber’in pavyon dansları her bölümde seyircileri ekran başına kitliyor.

İnci Taneleri dizisi, yayınlandığı ilk bölümünden itibaren her hafta Total ve AB gruplarında reyting birincisi olurken yeni soru işaretlerini de beraberinde getiriyor.

Dizinin geçtiğimiz bölümünde, Cihan mahalledeki uyuşturucu satışını kökünden bitirme yoluna giderken, Azem de Piraye ile özellikle ‘’Hatıran Yeter’’ şarkısıyla daha sıkı bir bağ kurarken hem Dilber’in Zahir’den bir çocuğu olduğunu hem de Özgür olarak bildiği oğlunun aslında Cihan olduğunu öğrendi.

Bu sırada, Kasım’ı felekten bir gece çalsın diye pavyona götüren Azem, Dilber’i yanına isteyen varlıklı bir adamla kavgaya girdi. Kavga esnasında Kasım, başında şişe kırılması sonrası hastaneye götürüldü. Kasım’ın eşi Nergis ise Azem’e bu maceralı aşka kendilerini dahil etmemesini istedi.

Yeni Bölümde Neler Olacak?

Komiserin elindeki iki fotoğrafa bakan Azem Yücedağ, İnci Taneleri’nin 4.bölüm fragmanında fotoğraflardan birinde Cihan’ın mahkum olduğunu da görüyor.

Bir başka sahnede, Zahir, Dilber’i evine dönmesi için çocuğu üzerinden tehdit ediyor. Zahir, Dilber’e ‘’Evine dönersen bütün kapılar sana açılır’’ diyor.

Piraye ise, Azem’e karşı duygularında kararsızlık hissediyor.

Zahir, Azem ve Dilber’e ne belalar açacak?

Cihan, Azem’i hatırlayacak mı?

Tüm bu soruların cevabı İnci Taneleri’nin Perşembe günü yayınlanacak yeni bölümünde olacak.

İnci Taneleri’nin 4. bölüm fragmanını aşağıdaki videoya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Kaynak: Furkan Erkan