Karayip Korsanlarının yıldızı Johnny Depp, iki yıl önce büyük bir hukuksal mücadeleye giriştiği eski eşi Amber Heard'a karşı hakaret davasını kazanmasının ardından iki yıldır Londra'da sessiz bir yaşam sürüyor.

60 yaşındaki yıldızın iki yıllık süreçte kendisine yeni bir hayat kurduğu ve bu sessiz dönemde sakinliği seçtiği belirtildi. 

Johnny Depp'in Londra günlerine ilişkin People'a açıklamalarda bulunan bir kaynak, aktörün Amber Heard'le hakaret davasını kazanmasından yaklaşık iki yıl sonra "sağlığına ve refahına öncelik verdiğini" söyledi.

Johnny Depp'in, daha iyi bir kafa yapısına sahip olmanın avantajını kullanarak ilerlemeye odaklanmış durumda olduğunu belirten aynı kaynak, "Çok fazla iyi enerji var ve etrafını iyi bir grup insanla çevreliyor" dedi.

Alec Baldwin, Kasıtsız Adam Öldürmekten Yargılanacak Alec Baldwin, Kasıtsız Adam Öldürmekten Yargılanacak

60 yaşındaki Depp'in kendisine ev gibi gelen Londra'da meşgul olduğuna dikkat çeken kaynak, "Daha çok sakin bir hayat ama resim ve müzikle dolu" diyerek aktörün meşguliyetini de açıkladı. 

Film yapımına odaklanmadığı zamanlarda aktörün arkadaşlarıyla takıldığını ifade eden kaynak, "Dikkatini dağıtacak pek çok şey var, dolayısıyla o karanlık dönemi anımsamak için çok fazla zamanı yok. Hayatta bulunduğu yer konusunda kendini daha iyi hissediyor. Kimseye karşı bir düşmanlığı yok" açıklamalarıyla dikkat çekti. 

38 yaşındaki Hollywood aktristi Amber Heard, 2018'de Washington Post'ta yayınlanan aile içi şiddetle ilgili köşe yazısı nedeniyle 2015 - 2017 yılları arasında evli kaldığı Johnny Depp ile davalık olmuştu. 

Tüm dünyanın sonucunu merakla beklediği davada, Haziran 2022'de bir karara varılmış, Heard'in, Depp'e 10 milyon dolar telafi edici tazminat ve 5 milyon dolar cezai tazminat verilmesine karar verilmişti.

Muhabir: Ersan Akbaş