Survivor'da Kim Elendi? Survivor'da Kim Elendi?

Gold Film imzalı gündemden düşmeyen Kızıl Goncalar dizisi, Sadi Hüdayi (Erkan Avcı) ve Cüneyd (Mert Yazıcıoğlu) arasındaki post çekişmesi ile birlikte daha heyecanlı bir hale gelirken, Meryem ve Levent’in hayatlarındaki değişimler seyirciyi ekran başına kilitliyor.

Affan Yakayı Ele Verdi

Geçtiğimiz bölümde Cüneyd, post mücadelesinin son adımı olan “Hakikat” etabında Naim ve Sadi Hüdayi’nin kurduğu tuzağa rağmen galip gelerek yeni Mürşid Efendi oldu. Bu sırada Affan da, başka bir tuzak kurarak Sadi Hüdayi’yi, Cüneyd’i öldürmesi yönünde kışkırtsa da, Arif’in gerçeği anlatması işleri değiştirdi. Affan’ın postta gözü olmasını öğrenen Sadi Hüdayi, Cüneyd ile birlikte plan yaparak Affan’ı kendi tuzağına düşürdü.

Bir başka tarafta, Naim, Mira’ya evlatlık olduğunu söylerken, Cüneyd, Zeynep’in kendisinden boşanmasını istedi. Boşanmasını istediği sırada ise elindeki tesbihin boncuklarının dökülmesi üzerine annesi Gülayşe’nin kemerden atlarken arkasında Sadi Hüdayi’nin olduğunu hatırladı.

Cüneyd de kısasa kısas diyerek Sadi Hüdayi’yi kemerden aşağı atacağı sırada babası çıkageldi.

Sezon Finalinde Neler Olacak?

Kızıl Goncalar, önümüzdeki Pazartesi yayınlanacak 19. bölümü ile sezonu kapatıyor. Cüneyd’in babası Vahit (Tolga Tekin) dergahta dengeleri yeniden değiştiriyor.

Sezon finalinden yayınlanan fragmanda, elinde avucunda neredeyse hiçbir şeyi kalmayan ve Cüneyd tarafından dergahtan kovulan Naim’in (Mert Turak) hücre gibi bir odada, eşyaları dağıttığı görülüyor.

Levent ise Meryem’e, Cüneyd’in babasına pek güvenmediğini ve hazzetmediğini belirtiyor.

Müyessir (Asiye Dinçsoy) ise Cüneyd’in babası Vahit’le ilgili bir gerçeği öğreniyor.

Kızıl Goncalar’ın sezon finali fragmanını aşağıdaki videoya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Muhabir: Furkan Erkan