Van konserinde pet şişeli saldırıya uğrayan Cem Adrian'dan olaya ilişkin açıklama geldi.

Van Kültür Yolu Festivali'nde konser veren Cem Adrian'ın yüzüne bir kişinin fırlattığı pet şişe isabet etmişti. Cem Adrian yaşanan olay üzerine konserine ara vermeden devam etti.

Usta sanatçı yaşanan olay üstüne yaptığı konuşmayla gönülleri bir kez daha fethetmeyi başardı.

Milli Sporcular, Olimpiyatlara Tören Eşliğinde Uğurlanacak Milli Sporcular, Olimpiyatlara Tören Eşliğinde Uğurlanacak

Konuşmasında, "Elimdeki gülü az önce o şişeyi fırlatan dostuma armağan etmek istiyorum. Bayağı çalışmış olmalı ki hedefi tam doğru vurdu" ifadelerini kullandı.

"Bir İki Dikenden Sebep Bahçeye Küsülmez"

Daha sonra olaya ilişkin sanatçıdan bir de sosyal medya açıklaması geldi.

Cem Adrian paylaşımında, "Mahcubiyetle ilgili mesaj ve yorumlar okuyorum. Ben çok iyi ve güzel hissediyorum. Böyle bir şey hissetmenize gerçekten gerek yok. Bir gül bahçesinde gibiyim. Bir iki dikenden sebep bahçeye küsülmez. Ki ben dikeni de severim gülden ötürü. Muhteşemdiniz Van. Her şey için minnettarım" ifadelerini kullandı.

Cem Adrian Kimdir?

Asıl ismi Cem Filiz olan ancak sahne adıyla tanınan Cem Adrian 30 Kasım 1980 yılında Edirne'de doğdu.

Müzik ile uğraşmaya ortaokul çağlarında başlayan başarılı sanatçı, Edirnede'ki bir radyoda sunucu ve yayın yönetmeni görevlerinde 6 sene çalışmış.

Ünlü olmasına ilk vesile İstanbul'da falcı olarak girdiği işte Demet Sağıroğlu ile tanışması oldu. Sağıroğlu aracılığıyla Fazıl Say’a bir deneme kaydı gönderdi.

Fazıl Say'ın davetiyle Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesine iki yıl özel öğrenci statüsünde devam etti. Burada müzik, ses ve nota, armoni hakkında akademik bilgiler edindi.

2002 yılında İstanbul'da bir toplulukta topluluğun solisti olarak etnik ve elektronik müzik yaptı. 2005 Şubat'ında Ben Bu Şarkıyı Sana Yazdım başlıklı ilk albümü yayımlandı ve müzik hayatı başladı.

Muhabir: Handan Işıksal