Konsere giderken yolda rahatsızlanan Alişan'ın Bursa'da hastaneye kaldırıldığı bildirildi.

Halkın gönlünde taht kuran şarkıcı Alişan, Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde vereceği konsere giderken yolda rahatsızlandı.

Bursa'da özel bir hastanede tedavi altına alınan Alişan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ameliyat olacağını belirterek konserin ertelendiğini duyurdu.

Elma Hangi Mevsimde Tüketilir? Elma Hangi Mevsimde Tüketilir?

Şarkıcı Alişan, Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde düzenlencek olan konseri için İstanbul'dan yola çıksa da yolda hastaneye kaldırıldı. Yolculuk esnasında aniden rahatsızlanan şarkıcı Alişan, Bursa'da özel bir hastanede tedavi altına alınarak iyileştirilmeye çalılıyor.

Alişan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla konseri ertelediğini şu sözlerle ilan etti; ''Sivrihisar konserine giderken sağ tarafımda dayanılmaz bir ağrıyla Bursa'da acile geldik. İlaçlı tomografi ve kan tahlili neticesi bugün apandisit ameliyatı olmam gerektiğini söyledi hocalarımız. Sivrihisar konseri bugün için kısmet olmadı maalesef. Acil ameliyat denmese vallahi geliyordum. Sözüm söz ameliyat olur olmaz ne zaman isterseniz geleceğim" .

Alişan'ın sağlık durumu hakkında detaylar henüz bilinmiyor. 

Kaynak: DHA