Niğde Valisi Cahit Çelik ve Belediye Başkanı Emrah Özdemir, yeni yıl dolayısıyla yayımladıkları mesajlarında birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, 2023 yılının huzur, sağlık ve mutluluk getirmesi temennisinde bulundu.

Vali Çelik, mesajında, geçmiş yılın hüzünleri, sevinçleri ve çeşitli olaylarıyla birlikte bir dönemin daha sona erdiğini belirterek, Niğde ve ülkede yakalanan huzur ve güven ortamının yeni yılda daha da güçlenerek birlik ve beraberlik içinde geçmesi dileğinde bulundu. İl genelinde ve Türkiye genelinde huzur için yapılan çalışmaların yeni yılda da aralıksız devam edeceğini ifade eden Çelik, tüm Niğdelilere yeni yılın sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesi temennisinde bulundu.

Şanlıurfa'da Polis Merkezi Önünde Silahlı Kavga: 2 Yaralı Şanlıurfa'da Polis Merkezi Önünde Silahlı Kavga: 2 Yaralı

Belediye Başkanı Emrah Özdemir ise 2024 yılının ülkeye ve tüm insanlığa sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dileyerek, 2023 yılında gösterdikleri olağanüstü gayretle Niğde halkına en iyi hizmeti sunmanın gururunu yaşadıklarını ifade etti. Başkan Özdemir, yeni yılın, Niğde için daha fazla hizmet, refah ve başarı getirmesi temennisinde bulundu.

AA

Editör: Salih Demirelli