2024 Avrupa Şampiyonası (EURO 2024) son 16 turunda A Milli Futbol Takımı'nın Avusturya ile oynayacağı karşılaşma, BtcTurk Vadi'de naklen yayınlanacak.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Türkiye'nin ilk Bitcoin alım satım platformu finansal teknoloji şirketi BtcTurk'ün 3 yıl boyunca ana sponsorluğunu üstlendiği BtcTurk Vadi'de, milli maç heyecanı yaşanacak.

Yarın TSİ 22.00'de Almanya'nın Leipzig Stadı'nda oynanacak karşılaşma, dev ekranların kurulacağı BtcTurk Vadi'de binler, ekran başında ise milyonlar tarafından takip edilecek.

Kapı açılışının yarın 20.00'de başlayacağı BtcTurk Vadi'deki etkinliğe, BtcTurk uygulamalarından herhangi birine sahip olan herkes ücretsiz katılabilecek. Etkinlikte eğlenceli aktiviteler, ikramlar ve çok daha fazlası gelen misafirlere sunulacak.

Mamaklı Kickboks’cudan Büyük Başarı Mamaklı Kickboks’cudan Büyük Başarı

Hem futbol hem voleybolda milli takımlar ana sponsoru olan ve birçok branşta spor ve sporcuya katkıda bulunan BtcTurk, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) ve Türkiye Milli Paralimpik Komitesi'nin de ana sponsorluğunu üstleniyor.

Kaynak: AA