EURO 2024 çeyrek finalinde Türkiye-Hollanda karşılaşması, 6 Temmuz Cumartesi günü Almanya'nın başkenti Berlin'de oynanacak. Saat 22.00'de başlayacak olan maç, Trendyol sponsorluğunda Etiler Cüneyt Arkın Sanatçılar Parkı’nda kurulan dev ekranda ücretsiz izlenebilecek.

“Milliler Dev Ekranda, Taraftar Parkta” sloganıyla Etiler Cüneyt Arkın Sanatçılar Parkı’nda bir araya gelen yüzlerce taraftar, A Milli Futbol Takımı’nın EURO 2024’te son olarak Avusturya karşısında verdiği mücadeleyi dev ekranda izlemişti. Takımı çeyrek finale taşıyan zafer, Sanatçılar Parkı’nda büyük coşkuyla kutlanmıştı.

Futbol Tutkunlarına Özel Yarışma

Trendyol, Instagram hesabı üzerinden milli takım sevgisini paylaşmak isteyen futbol tutkunları için ise özel bir yarışma başlattı. 10 Temmuz’a kadar platformun resmi Instagram hesabını takip eden ve yarışma postunun altında milli takım sevgisini en yaratıcı yorumla paylaşarak bir arkadaşını etiketleyen katılımcılar, A Milli Futbol Takımımı’nın oyuncularından imzalı ve imzasız milli takım forması ve imzalı futbol topu kazanma şansı elde edecek.

Paylaşımlar, farklılık, konuya uygunluk ve yaratıcılık kriterlerine göre jüri tarafından değerlendirilecek. Kazananların isimleri 10 Temmuz’da Trendyol’un sosyal medya sayfasında duyurulacak.

Nuh Sendromu: Kişinin Bakamadığı Halde Sürekli Hayvan Sahiplenmesi Nuh Sendromu: Kişinin Bakamadığı Halde Sürekli Hayvan Sahiplenmesi

Olimpiyatlar da İzlenecek

Trendyol sponsorluğunda UEFA EURO 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası’nın ardından 4 - 11 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek Paris 2024 Olimpiyat Oyunları da Cüneyt Arkın Sanatçılar Parkı’nda dev ekranda izlenebilecek.

Kaynak: DHA