Uzmanlar Federasyonu Genel Başkanı Ali Tilkici ve beraberindeki heyet, 12 Kasım Uzman Çavuşlar Günü dolayısıyla Anıtkabir'i ziyaret etti.

Ali Tilkici'nin, Atatürk'ün mozolesine çelenk bırakmasının ardından, saygı duruşunda bulunuldu.

Beraberindeki heyetle Misak-ı Milli Kulesi'ne geçen Ali Tilkici, burada Anıtkabir Özel Defteri'ni imzaladı.

Yoğun katılımın olduğu törende Uzmanlar Federasyonu Genel Başkanı Ali Tilkici, deftere şu sözleri yazdı:

"Cumhuriyetimizin aziz kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Uzmanlar Federasyonu Genel Başkanı olarak manevi huzurunuzda bulunmanın sevinç ve gururu içerisindeyim. 12 Kasım Uzman Çavuşlar Günü dolayısıyla bizlere emanet edilen kutlu mirasın bayrağını taşımanın, bu aziz vatanın bir parçası olmanın gururuyla bayrağımız, cumhuriyetimiz ve vatanımız uğrunda şehit ve gazi olan tüm kahramanlarımızı huzurlarınızda şükran ve minnetle anıyoruz. Gerektiğinde bayrağımız, vatanımız, cumhuriyetimiz ve tüm değerlerimiz adına gözümüzü kırpmadan canımızı feda edeceğimizin sözünü bir kez daha veriyor, aziz hatıranız önünde saygıyla eğiliyoruz."

12 Kasım Uzman Çavuşlar Günü'ne OYAD Derneği'nden Anlamlı Katılım

12 Kasım Uzman Çavuşlar Günü Anıtkabir resmi programına Ordu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği OYAD da katılım gösterdi. OYAD Başkanı Sayın Ömer ÖZTÜRK ve OYAD Genel Sekreteri Sayın Mehmet KÜÇÜKEKEN Anıtkabir'de törende hazır bulundu.

Kuryeler Kendi Odası Bünyesinde Toplandı Kuryeler Kendi Odası Bünyesinde Toplandı

HABER MERKEZİ