Adana'da meydana gelen bir kaza sonucunda, şehir içi yolcu taşımacılığı yapan bir minibüs ile bir otomobil çarpıştı. Bu çarpışmanın ardından ortaya çıkan görüntüler, olayın nasıl gerçekleştiğini gözler önüne serdi. Kamera kayıtlarında, minibüsün içindeki yolcuların ve sürücünün yaşadığı panik anları net bir şekilde görülüyor.

Samsun’da 4 Farklı Suçtan Aranan Hükümlü Yakalandı Samsun’da 4 Farklı Suçtan Aranan Hükümlü Yakalandı

Kaza, Yüreğir ilçesi Kışla Mahallesi'nde bulunan Yüreğir Devlet Hastanesi Kavşağı'nda dün saat 11.30 civarında meydana geldi. Minibüsün şoförü Erhan Gürbüz'ün kontrolündeki araç ile Temel Arkan'ın kullandığı otomobil çarpıştı. Kazada, minibüste bulunan 7 yolcu ile otomobilde bulunan sürücü Arkan ve yanındaki Seray Arkan olmak üzere toplam 9 kişi yaralandı. Yaralılar, olayın bildirilmesi üzerine polis ve sağlık ekipleri tarafından hızla hastaneye sevk edildi. Kaza sonucunda otomobilde sıkışan Seray Arkan, ekipler tarafından araçtan çıkarıldı. Durumu ağır olan Seray Arkan'ın tedavisi yoğun bakım ünitesinde sürdürülüyor. Minibüs şoförü ise tedavisinin ardından gözaltına alındı.

Kazanın yaşandığı anlar, minibüsün içerisinde bulunan araç kamerasına yansıdı. Görüntülerde, minibüs ile otomobilin çarpışması ve bu esnada araç içinde bulunan yolcuların öne savrulması, ardından yaşanan panik anları net bir şekilde görülebiliyor.

Kaynak: DHA