Milliyet Youtube'da yayınlanan ''Ünlü Sohbetleri'' programının bu haftaki konuğu Adem Kılıçcı oldu.

Uğur Dündar’dan Babalık Davası Açıklaması Uğur Dündar’dan Babalık Davası Açıklaması

Ünlü boksör Adem Kılıçcı, Survivor All Star’a neden katılmadığını anlattı.

Bu yıl kendini hazır hissetmediğini söyleyen Adem Kılıçcı, "Acun abiyle görüştük ama olmadı. Bu yıl kendimi hem psikolojik hem antrenman olarak hazır hissetmediğimi söyledim" dedi.

Kılıçcı, bir daha asla yarışmaya katılmayacağı söyleyenler için "Bende bunu diyenlerden birisiyim. Hani derler ya etmem dersin edersin yapmam dersin yaparsın küsmem dersin küsersin. Yani hayat sana her şeyi yaptırıyor" diye konuştu.

Adem 1

"Merve Aydın'ın Şampiyon Olmasını İsterim"

Kılıçcı, Merve Aydın'ın şampiyon olmasını istediğini belirterek, "Ben Merve Aydın’ın şampiyon olmasını çok isterim. Çünkü hak ediyor. 2015 yılında da bence çok büyük bir şanssızlık yaşadı. Kesinlikle şampiyon olacağını düşünüyorduk" ifadelerini kullandı.

Adem 3Turabi'nin yarışmada kötü bir başrol olduğuna değinen Adem Kılıçcı, şunları söyledi:

"Bazı insanlar bakteri gibidir. Sadece rahatsız eder. Mesela Poyraz ile tartışıyorlar. Kendisi baştan aşağı steroid doluyken adama diyor ki steroid kullanıyorsun. Yani bunu delikanlı bir şekilde söyleyecek kadar yürek de yok. İyi bir yarışmacı ama benim için Survivor'da kötü bir başrol. Benim bu yıl yan yana yarışabileceğim bir yarışmacı değildi. Yani psikolojik olarak buna hazır değildim açıkçası."

Adem 2

Yeni projelerinden bahseden ünlü isim, "Hayatımda yeni bir başlangıç yaptım ve bu başlangıcı sürdürmek istiyorum. Çok şükür güzel bir işim var. Hayatım yolunda herhangi bir sıkıntım yok. İşim ile alakalı bir takım bazı projelerim var. Yani spor sektörüyle alakalı. Sinemayla alakalı bir projem var. O projeyi şimdi çok fazla dillendirmek istemiyorum ama gerçek bir hikayeden oluşan ve gerçekten güzel bir hikaye… Gerçekleştirebilirsek zaten göreceksiniz" diye konuştu.

Muhabir: Yağmur Temiz