Sema Sanal'dan desen, yağlıboya resim ve resim teknikleri dersleri alan Galeri Sanatyapım Atölyesi sanatçılarının geleneksel yıl sonu sergisi, sanatseverlerin beğenisine sunulmaya hazırlanılıyor.

Ankara'da Haftanın Konserleri (22-28 Temmuz) Ankara'da Haftanın Konserleri (22-28 Temmuz)

Her sene özgün bir temada düzenlenen sergilerin başlığı bu yıl, ‘İbrahim Demirel'in Objektifinden Tuvallere’ ismini taşıyor.  Sergide yer alan eserler, ülkemizin kıymetli fotoğraf sanatçılarından İbrahim Demirel'in siyah-beyaz ya da renkli fotoğraflarını, ressamların tuvallerine kendi tarz ve tekniklerini kullanarak yansıtması sonucunda meydana gelmiş.

Sema Sanal'ın da bir eseriyle katıldığı sergi, Aıslın Beste Smith, Aslı Ayaröz Aksoy, Aylin Uluşan, Aysel Güldemir, Ayşe Kürü, Ayten Öz, Başak Gök, Başak Tüzün, Beyhan Türkyılmaz, Cansu Arzu Özden, Derya Değirmenli, Ezgi İğde, Fatma Gergin Mit, Göze Çetin, Gülay Çığırkan, Günseli Saylam, Murat Atmaca, Nehir Akkaya, Nilay Kefoğlu, Semiha Koç ve Yusuf Üçme'nin işlerinden oluşuyor.

24 Haziran Pazartesi günü Galeri Sanatyapım'da açılacak olan 'İbrahim Demirel'in Objektifinden Tuvallere' sergisi, 12 Temmuz 2024 tarihine kadar sanatseverleri ağırlayacak.

Ankara’dan son dakika haberleri için bizi takip edin!

Kaynak: Haber Merkezi