Beşiktaş’ta, sokağa giren beton mikserinin çarptığı iki telefon hattı direği devrilirken bir aydınlatma direği de yan yattı. Direğin devrilme anı, güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

Kaza, Ortaköy Mahallesi'nde, dün saat 14.00 sıralarında meydana geldi. İddialara göre, sokağa giren beton mikseri manevra yaparken telefon hatları direğine çarptı. Telekom kablolarının bağlı olduğu 2 direk devrilirken bir aydınlatma direği de yan yattı. Direklerden biri, üzerine düştüğü park halindeki aracın tavanına hasar bıraktı. Kaza sırasında yoldan kimsenin geçmemesi olası bir facianın olmasını engelledi.

Aksaray'da Uyuşturucu Operasyonu Aksaray'da Uyuşturucu Operasyonu

Direğin Devrilme Anı Kamerada

Telefon direğinin devrilme anı ise güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Görüntülerde, sokağa giren beton mikseri geçince direkler devriliyor. Direklerden biri park halindeki aracın üzerine düşerek zarar veriyor. Çağrı üzerine olay yerine itfaiye, telefon ve belediye ekipleri sevk edildi. Yola devrilen telefon direği ekipler tarafından kaldırıldı. Aydınlatma direği ise geçici olarak yol kenarındaki çitlere bağlandı.

Kaynak: DHA