Fatih Altaylı’nın sunduğu Teke Tek Bilim programları, uzun bir süredir televizyondan sonra Youtube’da yayınlanıyor. Özellikle programın gedikli isimlerinden ve KAFA TV’nin ‘’Olmasaydı Ne Olurdu?’’ programını sunan Celal Şengör’e gösterilen yoğun ilgiden sonra, Şengör için yeni bir program hazırlığı içerisinde olunduğu açıklandı.

ilber ortaylı celal şengör-1

Altaylı, kendi Youtube kanalı üzerinden yayınlanan bugünkü ‘’Fatih Altaylı yorumluyor’’ programında Prof. Dr. Celal Şengör’ün hazırlayıp sunacağı yeni bir çocuk programının müjdesini verdi. Programa göre Celal Şengör, ‘’Dinozor Dede’’ adıyla çocuklar için bir bilim programı hazırlayacak.

fatih altaylı

Bu Hafta Başlaması Planlanıyordu

Fatih Altaylı, Celal Şengör’ün sunacağı ‘’Dinozor Dede’’ adlı programının hazırlıklarının tamamlandığını ve sponsor bile bulunduğuna dikkat çekerek, normalde programı bu hafta başlatmayı planladıklarını belirtti.

HD Televizyonunuzdan Nasıl En İyi Şekilde Yararlanabilirsiniz? HD Televizyonunuzdan Nasıl En İyi Şekilde Yararlanabilirsiniz?

celal şengör

Oluşan aksiliğe rağmen Dinozor Dede programı, Altaylı’nın açıklamasına göre Şubat ayı itibariyle yine Fatih Altaylı’nın Youtube kanalı üzerinde başlayacak.

Kaynak: Furkan Erkan