Etimesgut Belediyespor maçında elinde cep telefonuyla görüntülenen futbolcu Emre Sağlık, maç sırasında neden elinde telefonla oynadığını açıkladı.

Denizlispor'un 26 yaşındaki sağ bek oyuncusu Emre Sağlık, Denizli Atatürk Stadı'nda maç esnasında yeşil saha içinde yerde bir cep telefonu bularak eline aldı.

Emre Sağlık'ın elinde cep telefonuyla saha içindeki anları, tribünde bir taraftar tarafından telefonla kaydedildi. Görüntüler, sosyal medyada paylaşılınca gündem oldu.

Denizlisporlu futbolcusu Emre Sağlık, olayla ilgili şunları söyledi:

Sivasspor, Pendikspor Maçına Hazırlanıyor Sivasspor, Pendikspor Maçına Hazırlanıyor

"Maç sırasında yerde telefon fark ederek elime aldım. Telefonu kenara vereceğim sırada benim pozisyonumda karşı takımın atağı geldi. Elimde telefonla koşmak zorunda kaldım. Daha sonra hakeme işaret ettim ama maçı durdurmadı. Telefon elimde kalınca rakip takım arkadaşımdan rica ettim. O da topu dışarı attı. Telefonu top toplayıcı çocuk düşürmüş, yanıma gelip telefonu aldı. Çocuk devre arasında telefonu düşürmüş o da bana denk geldi. Amacım telefonun başına bir şey gelmemesiydi. Zaten eski bir telefondu, kırılır veya herhangi bir şey olursa diye elime almıştım."

Kaynak: DHA