Galatasaray Adası'nda gerçekleştirilen lansmanda kulüp başkanı Dursun Özbek, yöneticiler, sarı-kırmızılı futbolcular; Michy Batshuayi, Dries Mertens, Lucas Torreira, Kerem Demirbay, Leo Dubois ve çok sayıda davetli yer aldı.

A Milli Kadın Futbol Takımı, Play-Off’ları Garantiledi A Milli Kadın Futbol Takımı, Play-Off’ları Garantiledi

Lansmanda açıklamalarda bulunan Başkan Özbek, yeni sezondan itibaren tüm branşlarda tasarımdan üretime kadar Galatasaray formalarının Puma tarafından yapılacağını söyledi.

Yeni sezonda 3 farklı kategoride forma üretileceğini belirten Özbek, "Profesyonel maç forması, maç forması ve taraftar forması. Taraftar forması bizim yeni formamız. Bu formanın fiyatı 1499 lira" şeklinde konuştu.

Türkiye'nin her köşesindeki Galatasaraylıların orijinal formaya erişebilmelerini sağlamak istediklerini kaydeden Özbek, "3 farklı kategoride toplam 1 milyon forma satışını hedefliyoruz. Türkiye'de bu hedef rekor olacak. Bizi bu Avrupa'da forma satışlarında ilk 5'e taşıyacak. Galatasaray her zaman ilkleri başarır. Bunu da sadece Galatasaray başarabilir” dedi.

1 milyon adete ayarlanan sayaç, başkan Özbek'e ilk formanın hediye edilmesinin ardından işlemeye başladı. Özbek, 100 forma satın alarak 1 milyon forma satışı hedefine destek oldu.

Lansmana katılan sarı-kırmızılı futbolculara büyük ilgi gösteren davetliler, başta yeni transfer Belçikalı yıldız Batshuayi olmak üzere futbolcularla fotoğraf çektirdi.

Kaynak: AA