Yılmaz Erdoğan'ın kaleminden çıkan ve başrolünü oynadığı İnci Taneleri, Dilber'in sırrının ortaya çıktığı üçüncü bölümünde yine milyonları ekrana kilitledi. Gecenin sürprizi ise Yılmaz Erdoğan'ın 'Hatıran Yeter' şarkısını söylemesi oldu.

İlk fragmanın yayınlandığı günden bu yana gündemden hiç düşmeyen İnci Taneleri, yeni bölümüyle yine milyonları ekran önüne topladı. İzleyicilerin nefeslerini tuttuğu gecede, heyecan ve tansiyon hiç düşmedi.

Zahir Operasyonu

Zahir ve Azem'in otelde karşılaşması ile başlayan İnci Taneleri'nde, Azem'in uyarılarına kulak asmayan Zahir ve adamlarını dışarıda büyük bir sürpriz bekliyordu. Azem'in Emniyet Müdür Yardımcısı olan eski öğrencisi Erman ve ekibi, Zahir ve çetesini gözaltına aldı.

Dilber, yalancı mısın?

Azem ile güzel hayaller kuran Dilber'in sakladığı sırrın ortaya çıkması bölüme damga vurdu. Azem, Dilber'in bir çocuğu olduğunu öğrenince büyük hayal kırıklığına uğradı. Dilber ile yüzleşen Azem'in, “Önce evli olduğunu, sonra da bir çocuğunun olduğunu başkalarından öğreniyorum" sözleri üzerine Dilber “Söyleyecektim ama çok korktum, seni kandırmak için değil beni bırakıp gitmemen için yalan söyledim" şeklinde konuştu.

Yılmaz Erdoğan Ferdi Babacı çıktı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli gibi, Yılmaz Erdoğan’ında Ferdi Baba hayranı olduğu ortaya çıktı. Azem ve Piraye’nin yakınlaşmasının ilk kez ekrana geldiği dizide, Yılmaz Erdoğan'ın 'Hatıran Yeter' performansı kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu. Sadece caz dinleyen Piraye'nin ise Azem'den ayrıldıktan sonra arabada Serkan Kaya'nın yorumladığı, sözü Ahmet Selçuk İlkan'a, müziği Yılmaz Tatlıses'e ait 'Hatıran Yeter' şarkısını tekrar dinlemesi bölümün eğlenceli sahneleri arasında yer aldı. 

Keskin bakışlı, yılan kavisli

Yılmaz Erdoğan'dan İnci Taneleri dizisinin üçüncü bölümünde de Dilber'den muhteşem bir dans gösterisine yer verildi. Sincanlı Erkal'ın "Keskin bakışlı, yılan kavisli sivri dilli Dilber geliyor" anonsuyla sahneye çağırdığı Dilber'in, 'Şeker oğlan' türküsü eşliğinde yaptığı dans yine çok konuşuldu.

Zirvenin adı: İnci Taneleri

İnci Taneleri üçüncü bölümü ile hem sosyal medyada hem de reyting listelerinde zirveye oturdu. Çarpıcı diyalogları, şarkıları, dans sahneleri ile gece boyunca konuşulan İnci Taneleri, günün en çok izlenen dizisi oldu.

Netflix’te İzleyebileceğiniz 10 Harika Dizi Netflix’te İzleyebileceğiniz 10 Harika Dizi

Güçlü kadro, güçlü senaryo

BKM imzalı yapımın güçlü oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan ile birlikte Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan yer alıyor. Projenin yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturuyor.

Kaynak: DHA