FURKAN ERKAN

Kardeş Payı, Yusuf Yusuf, Düğün Dernek, Çarşı Pazar, İşler Güçler gibi sevilen komedi yapımlarında rol almış ve Mahşer-i Cümbüş adlı doğaçlama tiyatrosunun üyelerinden biri olan oyuncu Ayhan Taş, Youtube üzerinde yeni oyuncu adaylarının belirleneceği bir yarışma programına başlıyor.

Programla ilgili ilk duyuruyu Youtube'da yayınlanan Son Kabile adlı kanaldaki ''İşin İçinden'' programında yapan Ayhan Taş, yarışmayı Akif Öztürk'le birlikte Ayak Film Production çatısı altında gerçekleştirecek.

Yarışmada, özel oyunculuk eğitimi almış ya da konservatuar okumuş fakat kendisine doğru bir çalışma alanı yaratamamış, gelecek vaad eden genç oyuncu adayları hünerlerini sergileyecek.

Muhtar Skandalı! Birlikte Yaşadığı Kadınla 'Swinger' Partisine Katılmış, Kızını İstismar Etmiş Muhtar Skandalı! Birlikte Yaşadığı Kadınla 'Swinger' Partisine Katılmış, Kızını İstismar Etmiş

Bir Oyuncu Survivor'ı

Ayhan Taş'ın 'oyuncu survivor'ı olarak tanımladığı yarışmaya açılacak bir başvuru platformu üzerinden tüm Türkiye ve Dünya'dan katılım sağlanacak. Ön elemeler sonucunda da yarışmacılar 50 kişiye indirilecek.

Yüz yüze yapılacak mülakatlardan sonra 50 kişi arasından 16 kişi seçilecek ve 5 ay sürecek yarışma Youtube üzerinden başlayacak. Programda izleyicilerin de interaktif şekilde katılacağı bir puanlama sistemi üzerinden kazananlar belirlenecek.

Ayrıca yarışmaya her hafta spor ve sanat camiasından ünlü bir konuk isim de dahil olacak.

Yarışmanın ne zaman başlayacağı ise henüz bilinmiyor.

Editör: Furkan Erkan