Cuma günlerinin reyting birincisi Kızılcık Şerbeti, geçtiğimiz bölümde Abdullah’ın hastaneye kaldırılması ve Mustafa’nın Nilay’dan boşanacağını söylemesi sonrası, yine seyircide soru işaretleri bıraktı.

Doğa’nın telefonuyla Alev ve Abdullah’ın görüşmeye çalışması önce Pembe’nin sonra Fatih’in gözünden kaçmayınca olanlar oldu. Fatih, bu sefer Cemre’yi de alması dahil Doğa’nın kendisini boşamasını istedi.

Tüm bunlar olurken, işlerin iyice karışmasıyla Doğa’nın Fatih’le ilgili düşünceleri değişirken, Alev’den Apo ile olan aşkını bitirmesini istedi.

Ve finalde Mustafa, Nilay’dan boşanacağını ve bebeğinin ondan olmadığını yemek masasında herkesin önünde söylerken Nilay da ‘’Evet çocuk senden değil rahatladın mı!’’ diyerek tepki vermişti.

Nilay Kızılcık Şerbeti

‘’Ertuğrul İslamoğlu Bildiğiniz Gibi Bir Adam Değil!’’

Kızılcık Şerbeti’nin heyecan dolu 49. bölümünde Umut, hızlı şekilde servet sahibi olmasının bedelini, beklendiği üzere ağır şekilde ödüyor.

Polisler Umut’u karakola götürürken, iş yerinin de fragmanda mühürlendiği görülüyor.

Acun Ilıcalı'dan Sürpriz Açıklama! Acun Ilıcalı'dan Sürpriz Açıklama!

Bir diğer ilginç olay ise bir kadının Kıvılcım’a, ‘’Ertuğrul İslamoğlu bildiğiniz gibi bir adam değil’’ diyerek onu uyarması oluyor.

Fragmanda ayrıca Mustafa, Nilay’ı evden kovarken en şaşırtan görüntü ise Apo ile yapamayacağını anlayan Alev’in Pembe ile ‘’kadın kadına’’ konuşmak istemesi oluyor.

Kızılcık Şerbeti 49. bölüm fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak: Furkan Erkan