Almanya'da organize edilen 2024 Avrupa Şampiyonası'nın çeyrek final karşılaşmasında Hollanda'ya 2-1 mağlup olarak elenen ay-yıldızlı takımın kalecisi Mert Günok, sosyal medya hesabından bir mesaj yayımladı.

Beyza Arıcı: Tüm Ülkelerin En İyi Haliyle Mücadele Edeceğiz Beyza Arıcı: Tüm Ülkelerin En İyi Haliyle Mücadele Edeceğiz

Milli kaleci, "Güzel ülkemin güzel insanları" diyerek başladığı paylaşımda şunları aktardı:

"Bizler, ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için çıktığımız Avrupa Şampiyonası'nda elimizden geleni yapmaya çalıştık. Sizinle beraber büyük hayaller kurduk. Gurbetteyken sizin desteğinizle kendimizi evimizde gibi hissettik. Gönül isterdi ki sonuna kadar gidelim ve bir hayali gerçeğe dönüştürelim, olmadı. Bunun için çok üzgünüz. Kamp boyunca bizlerin iyiliği için canı gönülden çalışan sağlık ekibimiz, malzemecilerimiz, mutfak çalışanlarımız, güvenlik çalışanlarımız ve diğer tüm emekçilerimize sonsuz teşekkür ediyorum.

Bu takım sizlerin de desteğiyle çıtayı artık daha yukarıya koymalı. Futbolun bu kadar sevildiği güzel ülkemizde, başarı için yıllarca beklemek yerine, hedef her sene şampiyonalara katılmak ve başarılı olmak olmalı. Bunu başaracak gücümüz var. Yeter ki birlik olalım, birlik olduğumuzda neler başardığımıza bakalım. Güzel ülkemiz her şeyin en iyisini hak ediyor. Ne mutlu Türk'üm diyene!"

Kaynak: AA