Survivor'da Haftanın Son Eleme Adayı Belli Oldu! Survivor'da Haftanın Son Eleme Adayı Belli Oldu!

OGM Pictures imzalı ve başrollerini Selahattin Paşalı ile Gökçe Bahadır'ın paylaştığı Ömer dizisinin 44. bölüm fragmanı yayınlandı.

Geçtiğimiz bölümde İzzet'in talimatıyla, Aliye'ye emanet edilen Eda ve Nilüfer hayatlarının en kötü kabusunu yaşarken, Şükran onların kaldığı yeri buldu. Vicdan ise aralarına sızabilmek için Nurettin'i kullandı.Ancak İzzet, Nurettin'in Vicdan'ın evine gittiğini görünce tüm yetkilerini Tahir'e devretti. Nurettin de bunun intikamını almak için safını değiştirerek elinde bazı belgelerle Reşat'a gitti.

Geçirdiği rahatsızlık ve yüksek tansiyon sonrası bebeğini kaybeden Gamze'nin ise adeta dünya başına yıkıldı. Bu şekilde de bebeği aldırmadığını öğrenen Ömer'le arası kötü olunca Şule bu durumu kendi lehine çevirerek Tuna üzerinden Ömer'i de kendine çekmeye başladı.

Tüm bunlar olurken İzzet, yaşadıkları ve üst üste gelmeye başlayan kötü olaylar sonrası Gamze'yi daha da fazla manipüle ederek, çevresindekilere karşı güvensiz ve çaresiz hale getirdi.

Yeni Bölümde Neler Olacak?

Yeni bölüm fragmanında Reşat'a bazı fotoğraflar gösteren Nurettin'in, İzzet'i bitirmek için her yolu deneyeceği görülüyor. Öyle ki bir sahnede Tahir, elindeki hançeri İzzet'in boynuna tutuyor.

Bu sırada sahte bir şekilde sanki Gamze yapmış gibi kolunu araba kapısına sıkıştıran Şule'nin durumu, Tuna'yı korkutuyor ve annesi Gamze'den iyice uzaklaştırıyor.Tabi bu durum Ömer'e de yansıyor.

Ömer 44. bölüm fragmanını aşağıdaki videoya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Muhabir: Furkan Erkan