Survivor 2024 All Star'ın 3 Nisan 2024 tarihli 75. bölümünde, yarışmacılar haftanın dördüncü ve son dokunulmazlık oyununu kazanmak için parkurda kıran kırana mücadele verdi. 

Bu hafta erkek potasının gerçekleştiği Survivor'da, dördüncü eleme adayının da belli olmasıyla birlikte, düello eşleşmesi de netlik kazandı. Peki, dördüncü eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte detaylar...

Survivor'da nefes kesen mücadele devam ediyor. Erkek eleme haftasında, son dokunulmazlık oyunu tamamlandı. Dokunulmazlığı kazanan takım avantajlı olurken, kaybeden takım ise düelloya çıkacak son adayı belirledi.

Dokunulmazlığı Hangi Takım Kazandı?

Survivor All Star'da dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununu, mavi takım büyük bir farkla kazandı. 12-7'lik skorla biten oyunun kazananı olan mavi takım, ödül olarak kıymalı ve kaşarlı pide yedi.

Kathleen Turner'i Görenler Tanıyamadı Kathleen Turner'i Görenler Tanıyamadı

Survivor'da Son Eleme Adayı Belli Oldu

İzleyiciler tarafından büyük ilgi gören Survivor All Star’da, dokunulmazlık oyunu sonrası dördüncü ve son eleme adayı belirlendi. Dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takımda konsey toplandı. 

Yunus Emre ve Özgür, yapılan oylamada eşit sayıda oy aldılar. 

Takım kaptanı Avatar Atakan'ın kararıyla, son eleme adayı Özgür oldu.

Düello Eşleşmeleri Belli Oldu

Survivor All Star'da ilk eleme adayı Hakan, ikinci eleme adayı Sercan, üçüncü eleme adayı ise Poyraz olmuştu. Son eleme adayının da belirlenmesiyle birlikte, düello eşleşmeleri netleşti.

Acun Ilıcalı, düello eşleşmesinin Sercan-Poyraz, Özgür-Hakan olarak belirlendiğini açıkladı.

Kaynak: Ebrar Çelik