Survivor All Star 2024’ün ilk Türk-Yunan karışık oyunu dün akşam yayınlanan bölümde oynandı.

Görevimiz Tehlike 8’de Çekimler Neden Ertelendi? Görevimiz Tehlike 8’de Çekimler Neden Ertelendi?

Türk ve Yunan yarışmacılar, büyük ödülü kazanmak için parkurda birlikte mücadele ettiler.

Peki, bu mücadeleyi kazanan takım kırmızı takım mı yoksa mavi takım mı oldu? İşte Survivor’ın dün yayınlanan bölümüne dair detaylar…

Ödülü Hangi Takım Kazandı?

Survivor All Star'ın 2 Mayıs 2024 tarihli 102. bölümünde, ilk Türkiye-Yunanistan karışık oyunu oynandı. Mavi ve kırmızı takım yarışmacıları, büyük ödülü kazanmak için parkurda kıran kırana mücadele verdi.

Kazanan takım 12-8'lik skorla Mavi takım oldu.

Acil Durum Konseyi Toplandı

Nagihan, Nefise ve Aleyna'nın şikâyet etmesiyle, Yunus Emre'nin takımını değiştirme kararı aldıklarını açıklayan Acun Ilıcalı, Yasin'in gidişiyle beraber takım sayılarında eşitsizlik olduğunu da vurgulayarak, şunları söyledi:

“Sayılardaki dengesizlik ortada. Bu yüzden dengeyi sağlamak lazım. Biz de ufak bir dokunuş yaptık biliyorsunuz Merve'ye teşekkür ediyoruz. Şu anda yeni takımında. Şimdi de Kırmızı takımdan bir erkeğin Mavi takıma geçmesi gerekiyor. Açıkçası baktığımız zaman Özgür ve Yunus Emre şu anda Mavi takıma gidebilir gibi duruyor. Bütün bu konuştuklarım normal şartlarda değerlendirilmesi gereken konular ancak, Aleyna, Nagihan ve Nefise bana geldi. Üçü beraber Yunus Emre'nin gerginliğinden yorulduklarını ve Yunus Emre'nin bu takımda olmasını istemediklerini dile getirdiler. Konu ne olursa olsun, 3 kadın yarışmacımın davranışsal olarak rahatsız olmaları ve bu konuda bizden ricada bulunmaları önemlidir. Bu nedenle, Mavi takıma geçmesi gereken ismin Yunus Emre olduğuna karar verdik.”

Konseyde verilen karar doğrultusunda, yeni takımların son hali şu şekilde:

Kırmızı Takım: Özgür, Aleyna, Atakan, Nagihan, Sercan, Nefise, Hilmicem

Mavi Takım: Yunus Emre, Batuhan, Damla, Ogeday, Seda, Merve, Furkan

Muhabir: Ebrar Çelik