İBB Başkan Adayı Birol Aydın, seçim çalışmaları kapsamında Esenler Fatih Mahallesi’nde bulunan Cuma pazarını ziyaret ederek, pazarcı esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi. Pazar ziyareti boyunca Aydın’a, Saadet Partisi Esenler Belediye Başkan Adayı İbrahim Bitiş de eşlik etti.

Burada pazarcıların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Aydın, cuma namazını kılmak için Zeytinburnu’nda bulunan Merkez Efendi Camii’ne geçti.

Birol Aydın, cuma namazı sonrası, eski Başbakan Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın Zeytinburnu’nda bulunan kabrini ziyaret etti. 

Şanlıurfa'da Korkutan Yangın! Şanlıurfa'da Korkutan Yangın!

"Allah'a Hamdediyorum"

Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Birol Aydın,

“Davamızın, hareketimizin kurucusu Erbakan hocamızın kabrini ziyaret ettik. Dualarımızı yaptık. Hocamızın yardımcısı olmak, onunla çalışma imkânı ve fırsatı bulmak bahtiyarlığını lütfettiği için Allah'a hamdediyorum. Milli Görüş Erbakan hocamız, yeniden büyük Türkiye ve yeni bir dünya diye, ilmek ilmek kanaviçe gibi her birimizin üzerine kadar işlediği büyük bir davayı, bize emanet bıraktı. Önce ahlak ve maneviyat ardından adalet, üretim, kalkınma ve yaygın adil bölüşüm anlayışıyla yola çıkmış bir hareketin temsilcisiyiz, Saadet Partisi olarak Milli Görüş'ün temsilcisiyiz.”  ifadelerini kullandı.

Kaynak: DHA