Çankaya Belediyesi, 2023-2024 eğitim-öğretim yılının sonuna yaklaşırken öğrenciler için karne şenliği düzenliyor. Bir eğlence festivaline dönüşecek olan bu etkinlik, öğrencilerin yorgunluklarını unutup enerjilerini yükseltmelerini sağlayacak.

Yıl boyunca çocuklara sadece derslerinde değil, hayatın her alanında destek olan Çankaya Belediyesi, bu kez de karne şenliğiyle öğrencilere unutulmaz bir deneyim yaşatmayı hedefliyor.

Şenlik, Birbirinden Eğlenceli Etkinliklere Ev Sahipliği Yapacak

Şenlikte, animasyon gösterileri, balon şovları ve illüzyon gösterileri gibi renkli etkinlikler yer alacak. Çocuklar, yüz boyama standında hayal güçlerini serbest bırakacak, birbirinden renkli kostümlerle süslenerek şenliğe daha da renk katacaklar.

Bununla birlikte, unutulmaz anılar biriktirecekleri şişme kaydıraklar ve tırmanma parkurları da etkinlik alanını süsleyecek.

Ankara'da Ağır Tonajlı Araçlara Kısıtlama Getirildi Ankara'da Ağır Tonajlı Araçlara Kısıtlama Getirildi

Tüm bu heyecan verici etkinliklerin yanı sıra, öğrencilere kumanya, patlamış mısır ve pamuk şeker gibi lezzetli atıştırmalıklar da sunulacak.

Şenlik, 1 Haziran 2024 Cumartesi günü saat 14.00 ile 18.00 arasında Çukurambar Öğretmenler Caddesi'nde bulunan Uğur Mumcu Parkı'nda ve 2 Haziran 2024 Pazar günü saat 13.00 ile 17.00 arasında Çavuşlu Köyü'nde gerçekleşecek.

Kaynak: Haber Merkezi