Gold Film imzalı, tartışmalar yaratan ve reytinglerin yeni lideri olan Kızıl Goncalar’ın heyecan dolu 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Özgü Namal, Özcan Deniz, Mert Turak, Erkan Avcı, Selen Öztürk, Şerif Erol, Mert Yazıcıoğlu gibi oyuncuların rol aldığı dizi her Pazartesi merakla takip ediliyor.

Hak Razı Olsun

Geçen hafta olduğu gibi Kızıl Goncalar dün yayınlanan bölümüyle hem Total hem de AB grubunun en çok izlenen programı oldu. Kızıl Goncalar’ın dün yayınlanan bölümünde, Meryem’in de ‘’Hak razı olsun’’ demesiyle Cüneyd ve Zeynep nişanlandı.

Zeynep’i düştüğü kaderden kurtarmak isteyen Meryem ise çareyi yine Levent ve babası Suavi’de buldu. Suavi, Meryem ve Zeynep için, Fransa’dan tanıdığı bir akademisyenle iletişime geçti.

Dünya Neden Yuvarlaktır?

Buna göre, Zeynep’in kendisi gibi, üstün zekalı çocukların özel olarak eğitildiği ve masraflarının da Fransa tarafından karşılandığı bir okula gideceği ve eğitimini de akademik kariyere çevirecek bir fırsat yakalandı. Bunun için de Fransız akademisyen, Zeynep’e dünyanın neden yuvarlak olduğunu ve neden güneşin etrafında döndüğünü sordu. Zeynep de onları tatmin edecek bir cevap vermesi sonrası kurul tarafından değerlendirmeye alındı.

Kızıl Goncalar Cüneyd Mert Yazıcıoğlu

Olaylar bu şekilde ilerlerken Cüneyd, çocukluk travmalarının nüksetmesi sonucu nöbet geçirdi ve bir süre Levent’in hastanesinde gözetim altında tutuldu. Naim ise, geçen bölümde yardım ettiği bir kadın ve çocuğuna spor ayakkabı alarak aralarındaki mesafeyi daralttı.

Öte yandan Mira’nın çalan kapıya bakmaması sebebiyle, Suavi güç bela ayağa kalkmaya çalışsa da kafasını çarpıp yere düştü.

Merak edilen detay ise, yurtdışı işlemleri için Meryem ve Zeynep’i fotoğrafçıya götüren Levent’in, onları takip eden Naim ile karşılaşıp karşılaşmayacakları oldu.

‘’Bizi Aldatan Bizden Değildir!’’

Kızıl Goncalar dizisinin 5. Bölüm fragmanında Naim’in, Levent, Meryem ve Zeynep’i fotoğrafçıda yakaladığı görülürken, Levent tarafından darp ediliyor.

Kızıl Goncalar 5. Bölüm Fragmanı

Kurtlar Vadisi, Yalan Rüzgârına Döndü! Kurtlar Vadisi, Yalan Rüzgârına Döndü!

Cüneyd’in çaresiz durumuna üzülen Zeynep ise onunla daha çok vakit geçirmeye başlarken, Feyza da onu giderek kıskanmaya başlıyor.

Hanım annenin ablasının ise ‘’Bizi aldatan bizden değildir!’’ cümleleri duyulurken, Meryem ve Zeynep’i Levent ile birlikte görüyor.

Kızıl Goncalar’ın 5. bölüm fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak: Furkan Erkan