Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hayvanseverlere Sahiplenme Çağrısı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hayvanseverlere Sahiplenme Çağrısı

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) tarafından yapılan açıklamada, bugün bölücü terör örgütü mensuplarıyla sağlanan temasta Uzman Çavuş Cebrail Acar'ın şehit olduğu, temas sırasında 2 teröristin etkisiz hale getirildiği bildirildi. 

Söz konusu açıklamada, "Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah'tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz" ifadeleri kullanıldı. 

Yaşar Güler'den Taziye Mesajı

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Uzman Çavuş Cebrail Acar'ın şehit olması üzerine yayımladığı mesajda, şu ifadelere yer verdi:  

"Kahraman şehidimize şahsım ve Milli Savunma Bakanlığı mensupları adına Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim."

Numan Kurtulmuş'tan Başsağlığı Mesajı

TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde şehit olan Uzman Çavuş Cebrail Acar için başsağlığı mesajı yayımladı.

Kurtulmuş, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı mesajında, "Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde şehit olan kahraman Mehmetçiğimiz Uzman Çavuş Cebrail Acar'a Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyorum. Aziz milletimizin başı sağ olsun" ifadesini kullandı.
 

Kaynak: AA