YAĞMUR TEMİZ

Popstar Alaturka programı ile tanınan Mehtap Yılmaz, geçtiğimiz gün beynine pıhtı atması sebebiyle hastaneye kaldırılmıştı ve yoğun bakıma alınmıştı.

Popstar Mehtap'ın sağlık durumu ile ilgili bir açıklama geldi.

Yoğun Bakımdan Çıktı

Popstar Mehtap Yılmaz, yoğun bakımdan çıkarıldı ve odaya alındı.

Instagram hesabı üzerinden paylaşım yaparak sağlık durumunun iyi olduğunu açıklayan Yılmaz, "Canlarım benim. Sizlerin dualarını kabul etti. Allah'ım bana bir mucize yarattı ve hayattayım. Mesajlarınızı tek tek okudum. Binlerce kez teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Ben de daha iyiyim. Ağır bir durum atlattım. Allah'a şükürler olsun artık odama çıktım. Sizleri çok seviyorum. Cansınız" ifadelerini kullandı.

Mehmet Ali Erbil 4 Yıl Önceki Sevgilisiyle Görüntülendi! Mehmet Ali Erbil 4 Yıl Önceki Sevgilisiyle Görüntülendi!

Doktoruna teşekkür eden Popstar Mehtap Yılmaz, kendisi ile ilgilinen doktoruyla alakalı da bir paylaşım yaparak, "İlk geldiğim gün beni acil serviste hayata döndüren, tekrar yürümemi sağlayan canım doktorum. Meleğim. Çok teşekkür ederim. Hiç unutmayacağım zamanla yarışını, soğukkanlı kalışını, tekrar beni yürütmek için verdiğin çabanı. Allah her şeyi gönlüne göre versin. İnşallah ömrümün sonuna kadar kalbimin içine koydum seni. Hep de orada kalacaksın" notunu düştü.